Darmowa dostawa z kodem lovematcha

Misja

Misja

My Pura Vida dostarcza wysokiej jakości matchę pochodzącą z organicznych upraw mieszczących się w regionach Japonii z najgłębiej zakorzenionymi tradycjami. Współpracujemy bezpośrednio z rolnikami i aktywnie wspieramy praktyki organiczne oraz produkcję na małą skalę. Prowadzimy stały dialog z naszymi partnerami, utrzymując wysoki poziom jakości i przejrzystości oraz zapewniając zrównoważone, a zarazem tradycyjne metody uprawy i przetwarzania herbaty. Wszystkie nasze herbaty są wolne od GMO i niezależnie testowane na obecność pestycydów. Nigdy nie znajdziesz w nich sztucznych aromatów, konserwantów ani barwników.

Pura Vida to nie tylko nasza nazwa, to także filozofia wywodząca się wprost z Kostaryki, to dewiza oznaczająca “czyste życie”, a w zasadzie “życie jest dobre”. Uczy nas ona by zachowywać i praktykować pogodę ducha, wdzięczność za to, co mamy oraz wyrozumiałość w stosunku do siebie.

Chcemy, aby nasza społeczność odkrywała i poznawała naszą filozofię dzięki ceremonii ciała, duszy i umysłu – rytuałowi picia tradycyjnej japońskiej zielonej herbaty o niesamowitym smaku i szerokim wachlarzu właściwości zdrowotnych.

Wierzymy, że w erze masowej produkcji i gwałtownie zmieniającego się otoczenia, każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia… Chcemy pomóc Wam odkryć na nowo dawne zwyczaje, zbliżyć Was z bliskimi, nakłonić do cieszenia się chwilą oraz do życia zgodnie ze stylem Slow Life i filozofią Pura Vida.

Ceremonia herbaciana to wytchnienie nie tylko dla ciała, ale też duszy i umysłu. Pozwala ona zwolnić tempo w świecie, który zdaje się nie chcieć na to pozwolić.

Dołącz do nas i ciesz się stylem życia Pura Vida!

Dlaczego warto wybrać My Pura Vida

FacebookWszystkie prawa zastrzeżone © 2024 My Pure Vida Projekt i wykonanie: HEDEA
Do góry