Darmowa dostawa z kodem lovematcha

Metody płatności

  • Płatność z góry (przelewem bankowym)
  • Za pobraniem
  • PayU

W zależności od wysokości rachunku zastrzegamy sobie prawo do ograniczania wyboru sposobu płatności. Ponadto AS Stelmach Sp. Jawna zastrzega sobie prawo wykluczenia w konkretnym przypadku określonego sposobu płatności.

Płatność z góry, czyli przelewem na rachunek bankowy odbywa się na zasadzie przedpłaty, tzn. produkty są wysyłane po otrzymaniu przelewu na wskazany przez AS Stelmach Sp. Jawna rachunek bankowy. Wszystkie informacje dotyczące przelewu wysyłamy na adres e-mail po złożeniu zamówienia. Prosimy mieć na uwadze, że w przypadku braku zaksięgowania płatności w ciągu 3 dni roboczych zamówienie zostaje anulowane.

W przypadku wyboru płatności „za pobraniem”, to znaczy gotówką lub kartą płatniczą u kuriera przy odbiorze towaru. Klient wraz z zapłatą za towar ponosi dodatkowy, zryczałtowany koszt związany z wyborem tego sposobu płatności, wynoszący 2,20 zł brutto.

Płacąc poprzez PayU, zostaniesz przekierowany na odpowiednią podstronę umożliwiającą płatność online – na stronę wybranego banku. Twoja wpłata zostanie automatycznie zarejestrowana i zostaniesz o tym poinformowany w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Sprzedawcę jako administratora danych osobowych.

Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zawarcia i wykonania umowy o świadczenie Usług Elektronicznych oraz zawarcia i wykonania Umowy Sprzedaży. Sprzedawca stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych.

Dane osobowe Klienta udostępnione w ramach Sklepu Internetowego lub uzyskane w oparciu o aktywność Klienta w Sklepie Internetowym będą przetwarzane przez Sprzedawcę w konkretnych, określonych celach wskazanych w ramach poszczególnych formularzy w ramach Sklepu Internetowego oraz opisanych szczegółowo w ramach Polityki Prywatności dostępnej w Sklepie Internetowym.

Klientowi co do zasady, w zależności od korzystania z konkretnych funkcjonalności, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu właściwego dla ochrony danych osobowych, prawo sprzeciwu, prawo dostępu do jego danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.

Dodatkowe wyjaśnienia dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są w „Polityce Prywatności”.

Dlaczego warto wybrać My Pura Vida

FacebookWszystkie prawa zastrzeżone © 2024 My Pure Vida Projekt i wykonanie: HEDEA
Do góry